NOVINKY

KOMATSU
 Mini a midi pásové rýpadlá

 Kolesové rýpadlá

 Rýpadlo nakladače

 Pásové rýpadlá

 Pásové rýpadlá s dlhým dosahom

 Obrie pásové rýpadlá

 Demolačné rýpadlá

 Dozéry

 Šmykom riadené nakladače

 Malé kolesové nakladače

 Agro nakladače

 Kolesové nakladače

 Dumpre s pevným rámom

 Kĺbové dumpre

 Motorové grejdery

 Mobilné drviče


F R D

Vibračný zub Xcentric®

Produkty McCloskey

Použité stroje

Archív

Vyhľadávanie© Copyright 2007 - 2018 KUHN - SLOVAKIA s.r.o. Powered by AstartaCMS.

KOMATSU  > Mobilné drviče  

Mobilné drviče

Všetky modely drvičov KOMATSU sú v duchu najnovších trendov vybavené pásovými podvozkami a poháňané dieselovými motormi. Stroje sú samohybné, hydrostaticky poháňané, schopné presúvať sa po pracovisku za materiálom k drveniu a súčasne schopné si sami vyjsť na zodpovedajúci dopravný prostriedok. Nadštandardné diaľkové ovládanie umožňuje pohodlné a presné riadenie stroja.

Od začiatku 90. rokov ovládlo KOMATSU ázijský trh mobilných drvičov a predalo v Ázii viac než 1500 ks mobilných drvičov. Rad moderných mobilných drvičov KOMATSU, tak ako je predávaný v Ázii, obsahuje desiatky typov a zahŕňa čeľusťové drviče, odrazové drviče a špeciálne strihacie drviče na recykláciu drevených , plastových či gumových odpadov. Pre európsky a slovenský trh sú dovážené zatiaľ predovšetkým najväčšie modely čeľusťových drvičov typu BR 380 JG a BR 580 JG.

Oba typy drvičov KOMATSU využívajú radu komponentov z ostatných stavebných strojov KOMATSU, predovšetkým hydraulických rýpadiel. Táto unifikácia motorov a hydraulických komponentov umožňuje znižovať náklady na údržbu a opravy.

Čeľusťové drviče KOMATSU sú vybavené násypkou s vibračným roštom, ktorý oddeľuje drobný materiál. Hlavný vynášací pás je ponúkaný v dvoch dĺžkach a ako nadštandardné vybavenie je k drvičom ponúkaný magnetický separátor či bočný vynášací pás pre drobný materiál. Oba drviče sú vybavené spätným chodom, čím je zjednodušené odstraňovanie zaseknutých predmetov z čeľusťového drviča.

Model strojaHmotnosť
(t)
Rozmer vstupnej
štrbiny drviča
(mm)
Produktivita
drvenia
(t/h)
Výstupná veľkosť
materiálu
(mm)
Komatsu BR380JG-1 Prospekt 341 065 x 550 50 - 24050 -150
Komatsu BR580JG-1 Prospekt 491 120 x 760140 - 46055 - 200

KOMATSU BR380JG-1 - recyklácia stavebného odpadu


[nahor]