NOVINKY

KOMATSU
 Mini a midi pásové rýpadlá

 Kolesové rýpadlá

 Rýpadlo nakladače

 Pásové rýpadlá

 Pásové rýpadlá s dlhým dosahom

 Obrie pásové rýpadlá

 Demolačné rýpadlá

 Dozéry

 Šmykom riadené nakladače

 Malé kolesové nakladače

 Agro nakladače

 Kolesové nakladače

 Dumpre s pevným rámom

 Kĺbové dumpre

 Motorové grejdery

 Mobilné drviče


F R D

Vibračný zub Xcentric®

Produkty McCloskey

Použité stroje

Archív

Vyhľadávanie© Copyright 2007 - 2018 KUHN - SLOVAKIA s.r.o. Powered by AstartaCMS.

KOMATSU  > Malé kolesové nakladače   

Malé kolesové nakladače

Nový rad malých nakladačov KOMATSU pozostáva z 5 modelových typov o veľkosti nakladacej lopaty od 0,76 až po 1,8 m3 a výkone motora od 40 do 66 kW. Nové nakladače boli vyvinuté v spolupráci konštruktérskych tímov v Japonsku a Nemecku so špeciálnym určením pre európsky trh.

Hlavnými rysmi strojov tohto nového radu sú atraktívny a moderný štýl, priestorná, prehľadná a pohodlná kabína, prepracovaný design, vysoký výkon, ekonomickosť a spoľahlivosť prevádzky. Stroje spĺňajú tie najvyššie nároky na komfort obsluhy. Výborný výhľad z kabíny cez široké predné sklo, prehľadné usporiadanie všetkých kontrolných a ovládacích prvkov stroja, hydraulické servoovládanie, jednopákové ovládanie pracovného zariadenia stroja s integrovaným prepínaním smeru jazdy vpred a vzad, pohodlná sedačka a moderný design interiéru sú prvky, ktoré posúvajú prostredie vodiča na úroveň osobných vozidiel.

Stroje sú vybavené nízkoemisnými výkonnými motormi KOMATSU, spĺňajúcimi európske emisné predpisy. Motory, spolu s uzatvoreným hydraulickým systémom, dávajú strojom špičkovú silu, rýchlosť, pružnosť a výborné zdvíhacie sily pri manipulácii s bremenom. Bližšie parametre jednotlivých typov sú uvedené v tabuľke.

Stroje sú štandardne vybavené rýchloupínačom vhodným pre najrozšírenejšie pracovné zariadenia používané v Európe. Bežný sortiment pracovného zariadenia zahŕňa rad typov a veľkostí nakladacích lopát, paletizačných vidiel, zametacích a ďalších zariadení. Široký výber rôznych typov vidiel na drevo, drapákov, špeciálnych vidiel a lopát je ponúkaný ako nadštandardné vybavenie pre užívateľov v lesníctve, v drevospracujúcom priemysle, poľnohospodárstve atď. Stroje sú na želanie vybavované automatickým stabilizátorom výložníka pre plynulejšie a rýchlejšie prejazdy nerovností, rôznymi druhmi pneumatík či elektronickým imobilizérom.

Malé nakladače KOMATSU isto nájdu široké uplatnenie pre svoju univerzálnosť nielen v stavebníctve, ale aj v priemysle, poľnohospodárstve či lesníctve a všade tam, kde bude využitá ich rýchlosť, výkon, ekonomickosť, kompaktnosť a pohyblivosť.

Veľká rodina kolesových nakladačov KOMATSU začína malými čelnými nakladačmi novej generácie WA65 – 100M-5, ďalej pokračuje stredným radom WA150 – 500-6 a konečne vrcholí obrými nakladačmi určenými predovšetkým pre účely ťažby do lomov a baní.

Model strojaHmotnosť
(t)
Výkon
motora
(kW)
Objem lopaty
(m3)
Preklápacie
zaťaženie
priame
(t)
Komatsu WA70-7 Prospekt 5,0 - 5,4370,75 - 1,254,3
Komatsu WA80M-7 Prospekt 5,5 - 6,0520,80 - 1,254,6
Komatsu WA90-6 Prospekt 6,48 - 6,74590,90 - 1,605,01
Komatsu WA100M-6 Prospekt 6,88 - 7,18661,05 - 1,806,00
Komatsu WA100M-7 Prospekt 6,95 - 7,23661,05 - 1,805,90

[nahor]