Building Machines / ÚDRŽBA

ÚDRŽBA

ÚDRŽBA

Rýchly servis – spoľahlivá údržba

Zákazníci Kuhn sa môžu vždy spoľahnúť na prvotriedny servis. Opravy a údržba sú vykonávané rýchlo a na najvyššej technickej úrovni a to tak v dielňach spoločnosti Kuhn alebo na mieste nasadenia stroja. Pri vzniknutých problémoch u pásových a kolesových rýpadiel, dumprov, hydraulických rýpadiel alebo ostatných stavebných strojov technici Kuhnu prídu rýchlo na pomoc z niekoľkých pobočiek.  

Maximálny výkon

Pravidelná údržba motora a hydrauliky je obzvlášť dôležitá z hľadiska garantovania maximálnej výkonnosti a hospodárnosti Vášho stroja. Pre tento účel bol vyvinutý „PM Servisná klinika“. Jedná sa o celý rad testov, ktoré sa vykonávajú každých 500 motohodín. PM-klinika Vás informuje o čase, kedy potrebuje motor opravu a tiež keď klesne výkon hydraulického čerpadla. Zistením menších či väčších problémov možno predísť nákladným poškodeniam. Stroje Komatsu už pri výrobe môžu byť vybavené skúšobným uzáverom pre PM-klinik, čím vykonanie kompletnej série testov trvá len asi hodinu.

Kvalitná diagnostika

PM-klinika je vykonávaná špecialistami spoločnosti Kuhn s vysokokvalitnými diagnostickými prístrojmi. Servisný technik odporučí kontrolu už pri prvej 500 Mth údržbe. Technik zákazníckeho servisu tým obdrží dôležité informácie o optimálnom nastavení Vášho stroja s cieľom dosiahnuť maximálnu efektivitu.