Building Machines / MAZIVÁ

MAZIVÁ

MAZIVÁ

Original Komatsu mazivá

Spoločnosť Kuhn dodáva svojim zákazníkom vysokokvalitné mazivá, prevádzkové kvapaliny, High-Tech chladiace kvapaliny pre motory, brzdy a hydraulické systémy pre stavebné stroje.

CHLADIACE KVAPALINY

Komatsu chladiace kvapaliny sú vhodné pre motory vyrobené z liatiny alebo z hliníka, ako aj pre chladiče vyrobené z hliníka alebo hliníkového bronzu. Používajú sa najmä v moderných motoroch, ktoré vyžadujú účinnú tepelnú ochranu. Chladiace kvapaliny sú mrazuvzdorné až do -40 °C.

MOTOROVÉ OLEJE

Motorové oleje sú špeciálne navrhnuté pre motory stavebných strojov, v ktorých sa používa palivo s nízkym obsahom síry. Pokrývajú celý rozsah prevádzkovej teplôt.

HYDRAULICKÉ OLEJE

Hydraulické oleje sú vyrobené špeciálne pre použitie v hydraulických systémoch Komatsu a poskytujú vysoký stupeň ochrany proti opotrebeniu z dôvodu veľmi vysokej teploty.

PREVODOVÉ OLEJE

Prevodové oleje sú vyrobené špeciálne pre použitie v prevodovkách, tlmičoch, riadiacich jednotkách a koncových prevodoch. Je vhodný aj na použitie v otočných mechanizmoch a hydraulických zariadeniach.

BRZDOVÉ KVAPALINY

Brzdové kvapaliny sú určené pre diferenciály a lamelové brzdy. Môžu byť použité aj v prevodovkách, hydraulických a riadiacich jednotkách strojov používaných v priemysle alebo v poľnohospodárstve.