Building Machines / OPRAVY

OPRAVY

OPRAVY

Oprava v ten istý deň

 

Viac ako 90% všetkých opráv v našich KUHN servisných centrách je ukončených v rovnaký deň. Umožňujú to štyri servisné centrá na Slovensku a prípadne hustá sieť servisných centier v ďalších desiatich sesterských spoločností v okolitých krajinách Európy. Okrem toho Kuhn sľubuje vysokú dostupnosť všetkých náhradných dielov do 24 hodín. Pokrytie a generálne opravy Vám umožnia plánovať práce a stanoviť pracovné postupy.

Ľahká výmena komponentov

 

Komatsu Reman Europe – výmenný program Kuhnu, Vám ponúka širokú škálu komponentov pre všetky súčasné modely Komatsu. Používanie originálnych náhradných dielov Komatsu a rozsiahlych testovacích procedúr zaručuje najvyššiu kvalitu. Program funguje na báze výmeny. Vy nám pošlete komponenty na výmenu a my určíme ich zostatkovú hodnotu. Takto je možné ušetriť až 50 % nákladov v porovnaní s nákupom nových komponentov.

 

Garantovaná kvalita

 

Prvoradou úlohou výmenného programu je kvalita komponentov. Používajú sa výhradne originálne náhradné diely Komatsu. Komponenty sú renovované podľa zodpovedajúcich špecifikácií. Vstupom do príslušných databáz získajú experti Kuhnu aktuálne platné technické údaje. Vymenené komponenty sú testované a certifikované, čím je zaručená spoľahlivosť a výkonnosť.